Ouderbijeenkomst Jhilon Josh Foundation – 17 juni 2026

Iedere ouder wil mooie herinneringen maken met zijn of haar kind. Toch kunnen vakanties, dagjes weg of uitstapjes voor ouders van kinderen met special needs extra uitdagingen met zich meebrengen. Denk aan prikkelverwerking, toegankelijkheid, voorbereiding of het vinden van geschikte locaties waar een kind zich prettig en veilig voelt.

Daarom organiseert de Jhilon Josh Foundation op woensdag 17 juni 2026 een speciale ouderbijeenkomst rondom het thema: “Samen op vakantie of uitje”. Een warme en laagdrempelige bijeenkomst waarin ouders en verzorgers ervaringen, tips en praktische inzichten met elkaar kunnen delen.

Tijdens deze bijeenkomst staat ontmoeting centraal. In een ontspannen en veilige sfeer is er ruimte voor herkenning, gesprekken en het delen van persoonlijke ervaringen. Samen kijken we naar manieren om uitstapjes en vakanties toegankelijker, leuker en minder stressvol te maken voor zowel ouder als kind.

Wat kun je verwachten?
Tips over kind- en prikkelvriendelijke locaties in Amsterdam
Herkenning en steun van andere ouders/verzorgers
Praktische adviezen die direct toepasbaar zijn
Een ontspannen en veilige omgeving om ervaringen te delen

Praktische informatie:
Datum: Woensdag 17 juni 2026
Tijd: 11.30 – 13.30 uur
Locatie: ZOJAZZ – The Living Kitchen
Adres: Bijlmerplein 888, 1102 MG Amsterdam

Aantal plekken: Maximaal 12 ouders/verzorgers

Aanmelden kan via:
aanmelden@jhilonjoshfoundation.nl

Wees er op tijd bij, want het aantal plekken is beperkt.

Samen delen, samen leren, samen sterker.