Bijlmer Run 2026 – Wat een prachtige dag!

Op 16 mei 2026 deden de kinderen van de Jhilon Josh Foundation opnieuw met veel enthousiasme mee aan de Bijlmer Run in Amsterdam Zuidoost. Samen met ouders, vrijwilligers en supporters genoten we van een sportieve, gezellige en onvergetelijke dag vol plezier en verbinding.

Onze kinderen straalden van trots terwijl zij deelnamen aan de Kinderloop van 1 kilometer. Onder luid applaus van het publiek bereikten zij stuk voor stuk de finish.

Wij zijn ontzettend trots op alle deelnemers. Jullie energie, doorzettingsvermogen en glimlachen maakten deze dag opnieuw tot een groot succes!

Namens de Jhilon Josh Foundation bedanken wij alle vrijwilligers, ouders, partners en supporters voor hun inzet en betrokkenheid. Samen maken we inclusie en sport voor iedereen mogelijk.

We Are Differently Able!